Jaké služby nabízíme?

Na portálu Fasteners.eu můžete nají nejlevnější, nejbližší, nejkvalitnější dodavatele spojovacího materiálu z celé Evropy právě pro Váš projekt. Také zde naleznete důležité technické informace k jednotlivým normám spojovacího materiálu – vše ZDARMA. Odběratelé mohou zadat ZDARMA poptávku na spojovací materiál, která po zkontrolování bude zaslána i vice jak 3000 dodavatelů spojovacího materiálu z cele Evropy.

Co je to poptávka?

Poptávka je určitá potřeba uživatele koupit spojovací materiál. Zákazník si zadá zdarma poptávku. Fasteners.eu poptávku zkontroluje, prověří správnost a rozešle vybraným dodavatelům a dodavatelé zasílají nabídky přímo zákazníkovi. Poptávku může zadat soukromá osoba nebo firma. Poptávka je ZDARMA.

Jak získáme kontakt na poptávajícího?

Kontakt na poptávajícího může získat pouze registrovaný dodavatel, který má zaplacenou službu Gold nebo Platinum. Po zaplacení služby a příhlášení uživatele se kontakt na poptávajícího objeví přímo a poptávky.

Jak fungují přebytečné skladové zásoby

Obchodníci spojovacího materiálu s registrací PLATINUM mohou nabídnout přebytečné zásoby spojovacího materiálu. Fasteners.eu zkontroluje tuto nabídku a zobrazí v sekcih ttps://www.fasteners.eu/overstock/. Kontakt na nabízejícího může získat i neregistrovaný uživatel

Ceník služeb

Ceník služeb pro registraci naleznete na https://www.fasteners.eu/register/

Jak funguje poptávkový systém www.fasteners.eu?

Poptávku můžete zadat jednoduše a ZDARMA přes poptávkový formulář https://www.fasteners.eu/inquiry/add/ . Na každou poptávku Vám nalezneme vhodného dodavatele za nejlepší ceny na trhu.

Jak zrušit zasílání poptávek?

Pokud si přejete zrušit zasílání poptávek, zašlete Váš požadavek e-mailem na Info@fasteners.eu.h1 span